Skip to content

דרושים קב"ט

דרוש קב"ט לחברת אבטחה גדולה וותיקה

חברתנו נמנית על המובילות בתחום האבטחה והשמירה, ומספקת ללקוחותיה מעטפת הגנה מקצועית במה גבוהה ביותר. העבודה נעשית על ידי צוות מיומן הכולל בין היתר מאבטחים ברמות שונות, סיירים, אנשי מוקד האבטחה וכמובן גם קב"טים שאחראיים על התנהלות המערכת בשטח. אנו מחפשים אנשים רציניים בכל עת בלוח המשרות של חברתנו, אז למי שמחפש מודעות דרושים קבט אנו בהחלט הכתובת הנכונה.

עבודה חשובה, תנאים מצוינים

אם גם אתה מחפש מודעות דרוש קב ט כדי שתדע חברתנו מספקת כבר יותר מארבעה עשורים שירותי אבטחה למשרדי ממשלה, בנייני משרדים, מוסדות חינוך, בתי חולים, מרכזים מסחריים, יישובים, מפעלים, משלוחות, עמותות, ולמעשה לכל לקוח מוסדי, ציבורי, מסחרי, תעשייתי, עסקי או פרטי. השירות בשטח ניתן על ידי סדרנים, מאבטחים חמושים ולא חמושים, בודקים ביטחוניים, מאבטחים מסוג א' ו- ב', יוצאי יחידות קרביות וכמו כן קב"טים.

חברתנו עובדת בסטנדרטים גבוהים ביותר המתבטאים בין היתר בתנאי עבודה מצוינים. אכן, חטיבה האבטחה של ימית היא משפחה גדולה שבה כל אחד הוא פרט חשוב. אנו מודעים היטב לכך שמדובר בעבודה מאתגרת ותובענית, בין אם מדובר בקב"ט או בודק ביטחוני, המחייבת רמה גבוהה מאוד של אחריות, של ערנות, של תשומת לב, סקרנות, תודעת שירות ויכולת להבחין בפרטים. על מנת שעובדינו יוכלו למלא את תפקידם על הצד הטוב ביותר הם מקבלים תנאים מצוינים, החל בשכר נאה ועד לתנאים סוציאליים מלאים, כאשר שביעות רצונם היא נר לרגלינו.

בנוסף, אנשי האבטחה של חברתנו מחזיקים כמובן בכל ההכשרות, ההסמכות, האישורים והרישיונות הנדרשים כחוק, ונשלחים מעת לעת להכשרות והדרכות נוספות, אימונים, קורסים ורענונים. אל אנשי הצוות המיומנים שלנו מצטרפות מערכות אבטחה מתקדמות וניידות סיור, מגוון אמצעי שליטה נייחים וניידים בשטח, וכמובן מוקד המאויש בכל עת על ידי הצוות המקצועי.

הקב"ט עומד בראש הכוח

אם חיפשת אצלנו מודעות דרוש קב"ט חשוב שתבין משהו על התפקיד. למרות שראשי התיבות קב"ט הן של 'קצין ביטחון' אינך חייב להיות בעל דרגת קצין מצה"ל על מנת לשמש בתפקיד זה. יחד עם זאת, אין ספק שמדובר בתפקיד רציני ואחראי שיאפשר לך להוכיח יכולות, להתפתח ולעסוק בפעילות משמעותית. למעשה, מאחורי מודעות דרושים קבטים עומד הצורך באדם האחראי על מערך האבטחה שחברתנו מפעילה במקום ספציפי, למשל בית חולים, מרכז מסחרי, משרד ממשלתי וכן הלאה. במילים אחרות, התפקיד שלך יהיה מגוון ומאתגר כאשר תטפל בין היתר בהתנהלותם של המאבטחים, תהיה אחראי על התגובה לאירועים מיוחדים, תהיה ערני לכל נקודת תורפה העלולה להתגלות במעטפת האבטחה ולתת לה פתרונות, תהיה ערני למערך כיבוי האש, תבחן את מעשיהם של אנשים המעורר חשד, ובאופן כללי תדאג שהפעילות בשגרה מבוצעת באופן חלק ומקצועי.

למידע נוסף לחצו כאן

האם כל אחד יכול להיות קב"ט?

התשובה היא כן !

ראשית, בחברתנו אחד הקריטריונים להיות מנהל/ קב"ט הוא יחסי אנוש מעולים ולפעמים הוא אף קריטריון מכריע. הפן האישיותי הרבה פעמים חשוב יותר מהעבר / הניסיון התעסוקתי העשיר.

אנו רואים במנהל / קב"ט דמות המייצגת את החברה מול העובדים ומול הלקוחות ואישיותו על כל מרכיביו חשובה עד מאד.

כמו כן, בחלק נכבד מהמשרות בהחלט נדרש מעבר של קורסים שונים בתחומי האבטחה. יש לציין כי כיום קיימות תוכניות לימודים ייעודיים לקב"טים, בהם לומדים בין היתר על כלים טכנולוגיים, על התמודדות עם טרור, על האופן שבו משתפים פעולה עם המשטרה, על מצלמות ומערכות אבטחה, ועוד. קורסים אלו נפרשים על פני מספר חודשים וכולל מרכיבים עיוניים ומעשיים, למשל הכנת תיקי שטח וסיורים במקומות מאובטחים שונים. תכני הקורסים יכולים להיות למשל בטיחות באש, חקירה ותשאול, אבטחה פיזית, מערכות גילוי ואזעקה, אבחון שפת גוף, ועוד.

לפרטים נוספים על משרות קב"ט בחברתנו

ראית אצלנו מודעות דרושים קבט? חושב שאתה יכול להתאים? מעוניין לקבל פרטים נוספים מאיתנו ולבדוק את התאמתך? אם כן, הנך מוזמן לפנות אלינו בטלפון 053-4220080 או במייל jobs@yamit.org.il