Skip to content

מערכת בקרה לחניונים

שירותי חניה – כל מה שחיפשתם, במקום אחד

בכל עיר, גוף מוסדי או מרכז קניות נמצא חניון לטובת נוחות הבאים, כדי להקל עליהם במציאת חניה ולעודד אותם להשתמש בשירותי המקום. אם לא תהיה חניה בקרבת מקום, או שהנהגים יצטרכו להסתובב שעות על מנת למצוא מקום להחנות את רכבם, סביר להניח כי יוותרו מראש על בית העסק ויחפשו נוחות ושירות במקום אחר.

כדי שקהל המשתמשים יקבל רושם חיובי מהחניון, יש לוודא שמתקיימים מספר תנאים.בניית או תחזוקת נכס המשמש כחניון הם אינם דבר של מה בכך. על מנת שרכב יוכל להחנות בחניון, נדרשת פעולת הכנה רבה, כמו:

- תכנון המקום - מלאכת התכנון דורשת קשר רציף עם גופים מוניציפאליים לקבלת היתרים ואישורים.

- מבנה החניון - יש לתכנן את מבנה החניון כך שימקסם את מקומות החניה שניתן להציע למשתמשים, בהתאם לשטח עליו נבנה.

- בטיחותה - החשוב לשמור על בטיחות הנהגים והולכי הרגל בחניון ולוודא שיש לרכבים מרחב מספק לנסיעה בטוחה בשטח המוגדר, ללא תלות בגודל הרכב שלהם.

לאחר שהתקבלו האישורים המיוחלים, ניתן להתחיל במלאכת הבניה או השיפוץ. עבודה זו כוללת צביעת החניון וסימון מקומות חניה, התקנת תשתיות לשילוט חכם, תאורה, מצלמות אבטחה, מערכות בקרה ועוד.

למידע נוסף לחצו כאן

אך כאן לא נגמרת העבודה - מערכת ניהול חניון אינה מסתכמת רק בהקמת או שיפוץ החניון. לאחר שהתשתית מוכנה ומזומנה לקבלת המשתמשים, ישנם שירותי חניה נוספים אותם צריך לספק על מנת לדאוג לתחזוקה שוטפת של החניון ועל מנת להמשיך לספק חווית משתמש חיובית. שירותי אחזקה ואבטחה קבועים יבטיחו שהחניון יהיה יעד אטרקטיבי לכל הבאים בשעריו. אין ספק שכבעליו של חניון תרצו שהוא ישאר תמיד מזמין ויעיל, ולכן מומלץ לקיים סביבה נקיה ובטוחה עבור הנהגים. שמירה על אחזקה וניקיון של חניון היא משימה קשה ומורכבת. הפיח שיוצא מהמכוניות ואלפי האנשים שעוברים במקום משאירים עקבות של לכלוך רב ולכן בחברת ימית,הרחבנו את השירותים המוענקים לבעל העסקואנחנו מספקים גם שירותים אלה. יש לנו צוותי ניקיון מקצועיים הדואגים לביצוע משימות האחזקה והנקיון באופן קבוע. משטחי החניון נשטפים באמצעות מכונות שטיפה ייעודיות לסוגי המשטחים, הם יתנו מענה מיידי לכל תקלה בבינוי או בתשתיות כמו חשמל וצנרת, יצבעו את החניון לחידוש ורענון המראה כשעולה הצורך, ויוודאו שהחניות מסומנות בצורה ברורה כדי להבטיח את בטיחות הנהגים והולכי הרגל. המענה המהיר והמקצועי לכל דרישה, יבטיח שבעל העסק יוכל להתרכז בדברים החשובים לו.

מעבר לשירותי התחזוקה, ימית מספקת גם שירותי אבטחה. ימית החלה את דרכה כחברת אבטחה וכיום, עם ניסיון של עשרות שנים, מספקת שירותים מקצועיים בתחום, הנעשים על ידי שומרים ומאבטחים שעוברים הכשרה שוטפת של קורסים והדרכות. העובדים ממלאים תפקידים של סדרנים, סיירי שטח ובודקים בטחוניים, ומוודאים כי סביבת החניון נשארת בטוחה ומוגנת עבור המשתמשים בה ועבור בעליה. השומרים והמאבטחים מתעדכנים בנעשה בחניון גם באמצעות מערכת בקרה לחניונים הכוללת מצלמות במעגל סגור, אזעקות ואמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר. אמצעים אלה משדרים את הנעשה למוקד הבקרה שלנו וכך החניון נמצא בהשגחה מתמדת. המוקד עובד כחדר בקרה הפעיל לכל אורך השנה 24/7. הצוות המקצועי שעובד במוקד נענה לקריאות בזמן אמת ומספק מענה מיידי לכל אירוע ומבטיח בטחון ושלווה לכל משתמשי החניון.

אנחנו בחברת ימית דואגים לספק לכם מעטפת שירות הכוללת מערכת ניהול חניוניםמ-א' ועד ת'. המומחים שלנו יוכלו לייעץ לכם כבר משלב תכנון והקמת, או שיפוץ, החניון; עובדי האחזקה ידאגו לתפעול וניהול שוטף של החניון; מערך האבטחה שלנו, שעובד 24/7 לכל אורך השנה, עוקב אחר המתרחש באתר ונותן מענה לכל בעיה בזמן אמת; וצוותי הנקיון ידאגו לניקוי האתר על מנת שחווית המשתמש תהיה מזמינה בכל עת. אין צורך לחפש מענה לכל שירות בנפרד כשאתם יכולים לקבל את כל החבילה במקום אחד! התקשרו אלינו עוד היום ל- 02-5899555 ונשמח לעשות את העבודה בשבילכם.