Skip to content

עבודה מועדפת אבטחה בירושלים

מחפשים עבודה מועדפת? אבטחה בירושלים היא אופציה נהדרת

לאחר מספר שנים של שירות צבאי, כל אחד ואחת מתכננים להם את הטיול הגדול. טיול שמאפשר לקחת פסק זמן משנים רבות של למידה, שנים במסגרת צבאית ושנים בהן צריך היה להיות חלק ממסגרת כלשהי – בית, בית ספר, צבא ועוד. לא משנה להיכן אתם רוצים לטוס, בטיול אפשר להתנתק מכל מחוייבות, לגלות נופים חדשים, תרבויות חדשות, טעמים אקזוטיים, ריחות של ארצות שונות, לצבור חוויות מדהימות, להכיר אנשים ושפות, ועוד ועוד התנסויות. ואת כל ההרפתקה הזו לחלוק עם חברים שרוצים בדיוק אותו דבר.

טיול שכזה יעלה לא מעט כסף. אז מה עושים? חוסכים! איך חוסכים? מתחילים לעבוד במקום שיאפשר לכם להרוויח כמה שיותר כסף, בתקופה קצרה ככל האפשר. ואיזה כיף לגלות שהמדינה באה לעזרתך, במיוחד אחרי שתרמת לה כל כך הרבה.

למידע נוסף לחצו כאן

אם סיימת שירות צבאי או שירות לאומי, יש לך אפשרות לעבוד בעבודה מועדפת או עבודה נדרשת. עבודה זו, במידה ועונה על כל ההגדרות שנקבעו על ידי ביטוח לאומי, מזכה אותך במענק חד פעמי לאחר שישה חודשי עבודה.

ישנם מספר תחומים המוגדרים עבודה מועדפת. אבטחה במלון בירושלים הוא אחד מהם. נשמע מעניין? זה בהחלט מעניין. ואם כבר עבודה מועדפת - אבטחה בירושלים רק עם ימית.כדאי לך מאוד להצטרף למערך העובדים של חברת ימית.

למה כדאי לך להצטרף למערך העובדים של ימית?

- כחברה ירושלמית שהחלה את דרכה בתחום שירותי האבטחה ומעסיקה היום למעלה מ- 700 עובדים, ימית מספקת היום שירותי חניה, ניקיון ואבטחה לגופים מוסדיים, חברות היי טק גדולות, מלונות ועוד. בתחום האבטחה, קיים בחברה מוקד בקרה וסיור העובד לכל אורך השנה, 24 שעות ביממה, ומספק ביטחון לעובדים וללקוחות כאחד. 

- הסטנדרטים שלנו כחברה כלפי עובדיה, לא נופלים מהדרישות אותן מציב לנו הלקוח. אנחנו לא נתפשר על איכות העבודה שנבצע ולכן לא נתפשר על איכות העובדים שלנו. כל עובד שמצטרף לחברה זוכה להדרכות מתאימות, תרגולים והשתלמויות על מנת שיוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

- אנחנו מאמינים שהעובדים שלנו הם פניה של החברה ולכן דואגים לרווחת וזכויות העובד בכל עת, כדי שיהנה וירגיש טוב בסביבת העבודה שלו.

האם יש מספיק עבודה בירושלים?

ירושלים היא עיר תיירותית,גם תיירות פנים וגם תיירות חוץ, ולפיכך מספר בתי המלון בה גבוה מאוד. כדי להבטיח שעובדי המלון ואורחיו בטוחים שם לכל אורך שהותם, יש צורך במערך אבטחה מקצועי. תפקיד המאבטח לא מסתכם בעמידה בכניסה. המאבטח אחראי לשמור על בטיחות האורחים, לוודא שרכושם אינו נפגע ואפילו לדאוג שלא יהיה נזק למבנה המלון. מערך האבטחה נדרש לכלול את כל האזורים בהם מתקבצים אורחי המלון, ובכלל זה הקומות השונות והחדרים בהם מתקיימים אירועים. המאבטח חייב להיות עירני ולשים לב למתרחש בסביבת המלון בכל רגע כדי שיוכל לספק את ההגנה הנדרשת.

אבטחה בירושלים היא מקצוע חשוב המצריך מקצועיות רבה. יתכן כי המאבטח יאלץ לשאת נשק או לבדוק אנשים חשודים ולכן עליו לעבור הכשרה מתאימה כדי לרכוש את המיומנויות הגבוהות הנדרשות לביצוע התפקיד. המשאבים המושקעים על ידי ימית בהכשרת העובדים הם רבים כיוון שהחברה שואפת להשתפר כל הזמן ולספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.

עבודה מועדפת באבטחה בירושלים היא אופציה נהדרת גם לסטודנטים, במידה והתחלת את לימודיך מיד בתום השירות הצבאי. העבודה מתבצעת במשמרות בוקר, ערב ולילה ומאפשרת לך לקבוע את הלו"ז שלך על פי קריטריונים הנוחים לך. המשמרות גמישות וניתן לעבוד תוך כדי השלמת התואר. תנאי ההעסקה הם מעולים ועובדים יחד עם צוות שנבחר בקפידה ותורם לאווירה המשפחתית המייחדת כל כך את חברת ימית.

אם עבודה באבטחת בתי מלון וקבלת המענק בעבור עבודה מועדפת קורצים לך, זה הזמן לבקר באתר של ימית ולהגיש מועמדות לאחד מהתפקידים המוצעים אצלנו. כדאי לך לבוא לעבוד בחברה מבוססת ובעלת ניסיון, ששומרת על זכויותיהם של עובדיה, כיוון שמאמינה שהם השגרירים שהופכים אותה למה ומי שהיא היום.