Skip to content

דרושים מאבטחים ירושלים

דרושים מאבטחים בירושלים מכל הסוגים והרמות

לחברת ימית דרושים מאבטחים בירושלים בכל הסוגים והרמות, לרבות בודקים ביטחוניים, סדרנים, אחמ"שים, קב"טים, בוגרי קורסי רמות א' ו- ב', רובאי 02 או רובאי 03, לוחמים ויוצאי יחידות קרביות, חיילים ששירתו בעורף ועוד. מערך האבטחה הנרחב של חברתנו מספק מענה לסוגים רבים של לקוחות, החל באירועים יחידים ולקוחות פרטיים, דרך לקוחות מסחריים ועסקיים, ועד לגורמים ממשל וציבור, מוסדות חינוך ועוד. כל זאת בדגש על אזור ירושלים והסביבה.

העומדים בתנאי הקבלה של מודעות דרושים אבטחה בירושלים ייהנו מתנאים מצוינים, כולל במשכורת מכבדת ותנאים סוציאליים מלאים. אנו רואים בעובדינו חלק ממשפחת ימית ומבינים היטב את חשיבות שביעות רצונם מהתנאים ומהאווירה, ולכן עושים כמיטב יכולתנו על מנת לתמוך בהם ולעודד סביבת עבודה טובה ומיטיבה.

דרושים גם אחראי משמרות

מעת לעת לחברתנו דרוש אחמ ש אבטחה בירושלים, תפקיד בעל אחריות גדולה החולש על חלק מהצוות המבצע את פעולות האבטחה במשמרת ספציפית. על אחראי המשמעת לתפעל ולנהל את הצוות, לבצע ביקורות, לנהל תרגילים, להעביר הנחיות מקצועיות, וכמובן גם לתת מענה להתרחשויות בשטח הן ברמה הביטחונית והן ברמת השירות לאנשים הנמצאים במקום. עקב הדרישות המיוחדות מתפקיד זה, מודעות דרוש אחמ"ש אבטחה בירושלים מעמידות תנאים ספציפיים, המשתנים מעת לעת.

לדוגמא, תיתכן דרישה או לפחות קיים יתרון למי ששירת בצה"ל ביחידה קרבית ו/או ביצע תפקיד פיקודי. בנוסף, ישנו לא פעם יתרון לניסיון בעולם האבטחה. כמובן שנדרשת גם היכולת להשתלב במשמרות, להפגין רצינות, בגרות ואחריות, לקחת על עצמו משימות, לראות את התמונה הרחבה ולהיות בעל נכונות ומוטיבציה לטפל בה. זאת לצד כישורים אישיים כגון אסרטיביות ותקשורת בין אישית טובה. מעבר לכך, לעיתים קיימת דרישה לסיום קורב ייעודי הנפרש על פני כשבעה ימים כתנאי לקבלה לעבודה.

יש לציין כי לעיתים קרובות המודעות יפורסמו תחת הלשון דרוש קב ט בירושלים. בכל מקרה מדובר בתפקיד מעניין ומאתגר, אחראי ורציני, המאפשר לעסוק בפעילות משמעותית, להוכיח יכולות אישיות ואף להתפתח. הקב"ט אחראי למעשה על כל מערך האבטחה במקום ספציפי שבו חברתנו מספקת שירות, כגון משרדי ממשלה, בתי חולים, מרכזים מסחריים וכן הלאה. בין היתר, תפקידו של הקב"ט הוא לתת מענה לאירועים מיוחדים שמתפתחים במקום, לטפל בהתנהלות של המאבטחים, להיות ערני לנקודות תורפה במערך האבטחה ולפעול לשיפורן, להכיר את מערך כיבוי האש, לבחון את התנהגותם של אנשים המעוררים חשדות, ובאופן כללי לדאוג להתנהלות מקצועית וחלק בשגרה השוטפת.

למידע נוסף לחצו כאן

למי מתאימות משרות המאבטחים שלנו?

כאמור, לחברתנו דרושים מאבטחים בירושלים מכל הרמות, החל באנשים ללא הכשרה בכלל ועד למי שסיימו את הקורסים המתקדמים בתחום. הגורם המשותף הוא היותם של העובדים אזרחים ישראלים או תושבי קבע במדינה, ללא עבר פלילי, בעלי אישור רפואי למצב בריאות תקין, מעל גיל 21, וכמובן יכולת להגיע עצמאית למקום העבודה ונכונות לעבוד במשמרות. על כן, לעבודה כמאבטחים לסוגיהם השונים יכולים להתאים אנשים רבים, ביניהם סטודנטים המעוניינים להתפרנס במקביל ללימודים האקדמיים, אנשים מבוגרים המעוניינים בתעסוקה ובפרנסה מכובדת, אנשים הרואים את החשיבות והשליחות שבביצוע עבודות אבטחה, וכיוצא בזאת – גברים ונשים כאחד. מטבע הדברים, עבור מודעות דרושים אבטחה בירושלים על האדם להתגורר בעיר עצמה או בסמיכות מספקת אליה, על מנת שיוכל להגיע למקום עבודתה בזמן.

לפרטים נוספים על משרות מאבטחים

ראיתם בלוח המודעות שלנו שאנו מחפשים מאבטחים? חושבים שאתם יכולים להתאים? מעוניינים לקבל פרטים נוספים מאיתנו ולבדוק את התאמתכם? אם כן, הנך מוזמן לפנות אלינו בטלפון 053-4220080 או במייל jobs@yamit.org.il